Sweet Root

Sweet Root

Šios istorijos pasakotojas – restoranas Sweet Root, jaunų ir entuziastingų žmonių komanda, kasdien renkanti prisiminimus iš praeities, vaikystės ir išgirstų istorijų, ir jose ieškanti paprasto atsakymo, kas apibūdintų mūsų gastronomines tradicijas. Dalis šios istorijos vyksta restorano darže – daugelis ingredientų į Sweet Root atkeliauja tiesiai iš jo lysvių. O taip pat – kasdien bendraujant su ūkininkais, sūrininkais, malūnininkais, herojais, kurie aprūpina geriausiais produktais ir unikaliomis istorijomis. Savita filosofija, gimusi iš noro sugrąžinti pasididžiavimą Lietuva, ir nugula į tikrumo bei nuoširdžių emocijų kupinas lėkštes.

Skaityti daugiau
Perskaičiau
Autoriaus knygos
 
Ieva Šidlaitė

Ieva Šidlaitė

Ieva yra kultūros istorijos magistrė, po studijų triukšmingame Vilniuje pabėgusi gyventi į miškų apsuptą vienkiemį. Čia iš miesto šurmulio ji nėrė į visai kitokią kasdienybę: rūko apgaubtas pievas, gyvybės pilnus miškus ir iššūkių kupiną, visiškai naują virtuvę. Įkvėpta gamtos, autorė pradėjo domėtis valgomaisiais laukiniais augalais ir tikro maisto gamyba. Iš pradžių savo žinias taikė gamindama šeimai, bet ilgainiui Ieva sukaupė pakankamai patirties, kad galėtų ja pasidalyti su kitais. Dabar apie tradicinę virtuvę, fermentaciją, rauginimą ir valgomuosius laukinius augalus Ieva ne tik rašo straipsnius, bet ir organizuoja mokymus, seminarus, rašo interneto dienoraštį Samanotas.lt.

Skaityti daugiau
Perskaičiau
Autorės knygos
 
Valerie Ann Worwood

Valerie Ann Worwood

Viena žinomiausių klinikinės aromaterapijos lyderių pasaulyje, alternatyviosios medicinos gydytoja. Savo patirtimi, kaip pasitelkus eterinius aliejus galima gydyti klinikines ligas, autorė dalijasi visame pasaulyje vykstančiuose mokymuose bei studijose. Valerie mokslo pasaulyje žinoma ne tik kaip buvusi Tarptautinės aromaterapeutų asociacijos pirmininkė ir tyrimų vadovė, bet ir kaip Aroma-Genera® ir Mother Essences® aromapsichologijos sistemų inovatorė, paskaitas apie asmeninę gerovę dėsčiusi Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje ir Kinijoje. Pirmą knygą Valerie išleido 1987 m. – nuo tada jos darbai publikuoti daugiau kaip 15 kalbų.

Skaityti daugiau
Perskaičiau
Autorės knygos
 
Patrick Holford

Patrick Holford

Vienas populiariausių apie sveiką mitybą rašančių Didžiosios Britanijos specialistų, sveikai subalansuotos mitybos instituto „Institute for Optimum Nutrition“ įkūrėjas. Šis institutas ne tik puikuojasi tarp prestižiškiausių klinikinės mitybos specialistus ruošiančių mokymo įstaigų, bet ir veikia kaip nepriklausomas labdaringas švietimo fondas, kurio tikslas – mokyti visuomenę sveikai maitintis ir vykdyti su mityba susijusius tyrimus. Patrick Holford savo knygose pateikia moksliniais faktais pagrįstą inovatyvų požiūrį į kasdienę mitybą. Parašęs 36 knygas, kurios yra išverstos į daugiau nei 30 kalbų, autorius yra pasiryžęs išmokyti žmones gyventi sveikai be vaistų pagalbos.

Skaityti daugiau
Perskaičiau
Autoriaus knygos