More selected projects

 

Aromaterapija vaikams

Aromaterapija – veiksmingas ir saugus gydymo būdas, kai vaikui reikia pagalbos nuraminti emocijas, jausmus ir kūną stiprėjant, sveikstant po įvairių ligų ar neleidžiant joms atsirasti. Knygos autorė, viena žinomiausių klinikinės aromaterapijos specialisčių pasaulyje, aromapsichologijos sistemos inovatorė Valerie Ann Worwood, padės suprasti, kaip eterinių aliejų magiją galima pritaikyti namuose. Šioje knygoje rasite visus būtiniausius praktinius patarimus, kaip aromaterapija gali padėti kūdikio besilaukiančioms mamoms, šeimoms, auginančioms pilvo dieglių kamuojamą naujagimį, neramų paauglį, astma, alergija ir kitomis ligomis sergančius vaikus, taip pat neįgalius vaikus, ar kaip elgtis prasidėjus sezoniniam virusinių ligų laikotarpiui, ir kaip šias jautrias augalų substancijas naudoti saugiai ir patikimai.

Lietuvišką leidimą norėjome pripildyti natūralumu ne tik tekste, bet ir jo paraštėse, todėl iliustracijoms pasirinkome tikras aromaterapijoje naudojamas žoleles, augančias Lietuvos pievose. Visą vasarą rinkome ir džiovinome jas tarp vaikiškų pasakų knygų puslapių, tikėdami, kad taip jos spinduliuos dar daugiau vaikams skirtos ypatingos energijos. Neabejojame, skaitydami pajusite gydančią Lietuvos pievų galią.

Tikime, kad ši knyga ras savo vietą tarp natūralias, tikras, gydančias augalų galias vertinančių šeimų ir bus patikimas vadovas įvairiose situacijose, kai reikia patarimo slaugant vaikus.

Autorius: Valerie Ann Worwood
Originalus pavadinimas: Aromatheraphy for the Healthy Child
Leidėjas: Dvi tylos
Metai: 2017
Puslapiai: 432
ISBN: 9786099557120
Formatas: 14,8 x 22,5 x 3 cm, kieti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėja: Agnė Banaitienė
Redaktorė: Rita Navikė
Konsultacijos aromaterapijos klausimais: Irma Vyšniauskienė
Dizainas: Boy Creative Studio

Ką apie knygą sako Lietuvos specialistai:

„IŠ SAVO PATIRTIES PASTEBĖJAU, KAD NATŪRALIU SVEIKATINIMUSI LABIAUSIAI DOMISI BŪTENT JAUNOS ŠEIMOS. AROMATERAPINĖS LITERATŪROS LIETUVIŲ KALBA MAŽAI, O ŠI KNYGA DARGI SKIRTA KAIP TIK VAIKAMS.

JOJE PLAČIAI APRAŠOMOS SITUACIJOS, NAUDOJIMO BŪDAI, SAUGUMAS. TAI TURĖTŲ BŪTI YPAČ GERAS PAGALBININKAS PRADEDANTIESIEMS. JUOLAB, KAD MAMA IR TĖTIS - PATYS GERIAUSI SLAUGYTOJAI.“

Irma Vyšniauskienė
Profesionali aromaterapeutė, viena iš Lietuvos
aromaterapeutų asociacijos steigėjų, studijavusi
Tradicinės žolių medicinos ir aromaterapijos institute,
vadovaujamame gerbiamo aromaterapeuto G. Mojay