More selected projects

 

Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ yra meninis negrožinės literatūros kūrinys. Jį sudaro nuoširdžių, mąstyti skatinančių pasakojimų prieš miegą rinkinys, įkvėptas šimto herojiškų moterų gyvenimo ir nuotykių.

Šis iliustruotų istorijų rinkinys, pasakoja apie nepaprastų, atkaklių ir ištvermingų moterų gyvenimą ir pasiekimus. Šios moterys realios, vienos jų gyveno ankstesniais laikais, kitos gyvena mūsų laikais, bet visoms joms, nepaisant įvairių kelyje pasitaikiusių kliūčių, pavyko pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Šių maištininkių veiksmai pakeitė istorijos eigą. Tai tapytojos, mokslininkės, šokėjos, astronautės, džiazo dainininkės, faraonės, boksininkės, rašytojos, politikės iš viso pasaulio.

Šie pasakojimai prieš miegą įkvėps mergaitėms (ir jų mamoms, tetoms, pusseserėms...) pasitikėjimo savimi, skatins jas svajoti drąsiai ir puoselėti savo stiprybes. 

Knyga tinkama ir mergaitėms, ir berniukams, nes kalba apie universalius dalykus – visų pirma apie tai, kaip svarbu išlikti savimi, būti ištikimiems savo tikslams ir idealams, taip pat nepamiršti ir kitų gerovės. Rekomenduojama visiems smalsiems skaitytojams nuo 4 iki 99 metų.

Knyga „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ yra daugiausia lėšų surinkusi originali knyga sutelktinio finansavimo istorijoje. Ją iliustravo 60 dailininkių iš įvairių pasaulio kampelių.

Autorės: Franceska Cavallo, Elena Favilli
Leidėjas: Dvi tylos
Metai: 2017
Puslapiai: 224
ISBN: 9786099557151
Formatas: 17 x 24 x 2,4 cm, kieti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėja: Mila Monk
Redaktorė: Jurgita Jačėnaitė
Maketas: Jurgita Juodytė

Ką apie knygą sako Lietuvos ir pasaulio skaitytojai:

„KAI SKAITAU ŠIAS ISTORIJAS DUKROMS, DAŽNAI GRAUDINUOSI. TIESIOG ŽINAU, KAD, IŠGIRDUSIOS ISTORIJAS APIE TVIRTAS IR DRĄSIAS MOTERIS, JOS ŽENGS SAVO GYVENIMO KELIU IR TVIRČIAU, IR DRĄSIAU, IR JAUSIS LAISVOS RINKTIS - KO DAUGIAU SAVO DUKROMS GALI LINKĖTI MAMA?!”

Austėja Landsbergienė
Edukologijos mokslų daktarė

 

„ŠIĄ KNYGĄ PIRKAU DUKRAI, NORS JEI SĄŽININGAI GREIČIAUSIAI PATI SAU. TAČIAU TAI YRA PATI PIRMA KNYGA, KURIĄ NORIAI SKAITO MANO ŠEŠIAMETIS PATS.”

Vaiva Grūnovė
Instagram tinklaraščio „My little toes” autorė

 

„ŠIE PASAKOJIMAI YRA NE APIE PRINCESES, BET APIE MOTERIS, KURIOS PAKEITĖ PASAULĮ.” 

Taylor Pittman
„The Huffington Post“

 

„VAIKAI, KURIE SKAITYS ŠIAS ISTORIJAS PRIEŠ MIEGĄ, SAPNUOS DIDINGUS, ĮKVEPIANČIUS SAPNUS.”

Fiona Noble
„The Guardian“

 

„GERIAUSIA KNYGA PRIEŠ MIEGĄ, KOKIĄ JUMS KADA TEKO SKAITYTI.”

Caroline Siegrist
„Cool Mom Picks“