Leidžiame knygas, kuriomis tikime patys. Mums įdomios tikro gyvenimo temos.

Esame nepriklausomi, todėl galime leisti knygas, kuriomis tikime patys. Mums įdomios kokybiško ir tikro gyvenimo temos: pilnavertė mityba, sąmoningas ir atsakingas vartojimas, grįžimas prie natūralumo ir gamtos, gilesnis savęs ir kitų pažinimas, taip pat viskas, kas šiuolaikiniam miesto žmogui, ieškančiam gilesnio, tikresnio santykio su savimi ir aplinka, padeda formuoti naudingus naujus įpročius.

Dirbame su užsienio ir Lietuvos autorių projektais. Kartais patys inicijuojame knygų rašymą, padėdami autoriui savo idėją paversti patrauklia popierine tyla. Sieksime, kad knygos būtų vertingos ne tik turiniu, bet ir išore: savo leidinius vienysime patraukliu dizainu, ieškosime netikėtų leidybos sprendimų, knygos gyvenimą pratęsiančių už puslapių ribų. Nebijome už jų išeiti: leidyklos ateities planus pildome renginių, diskusijų, praktinių dirbtuvių ir judėjimų idėjomis.

LEIDYKLĄ PAVADINOME GALVODAMI APIE TAI, KAIP NUŠČIŪVA NAMAI, KAI ABU PANYRAME Į SAVO KNYGAS – TODĖL IR TYLOS DVI.

Tačiau tylu tik stebint iš šono. Iš tiesų kiekviena tyla pilna puslapių kalbos: kai kada lengvos, kartais – rimtos, provokuojančios, pamokančios. Šios dvi tylos mums – pačios iškalbingiausios.