Kai triukšmas nurimsta, miesto šviesos prigęsta, o namai sušyla – prasideda tylos. Taip vadiname laiką, kai aplink girdėti tik retkarčiais verčiamo puslapio šnaresys. Patį nuostabiausią laiką! Šiais neįprastais laikais įgyjantį dar didesnę svarbą ir prasmę. Kviečiame panirti į tylų pasaulį, atrasti savo favoritus ir pradėti naują istoriją kartu su mūsų knygomis.

„Dviejų Tylų“ knygų kolekcijoje kiekviena istorija apgalvota ir atsakingai atrinkta, stebinanti ne tik turiniu, bet ir vizualumu, dizaino sprendimais bei žinute, kurią siekiame perduoti jums, kad jūs ją perduotumėte kitiems. Tegul knygos, kurias dovanosite, primena tai, kas svarbu, kas esame, kur einame ir koks pasaulis galėtų būti vieną dieną.

Mūsų knygų lentynose tikrai atrasite tai, kas tiks patiems įvairiausiems ir išrankiausiems skoniams. Lietuvių ir užsienio autorių knygos bei jų temų įvairovė – beribė. Nes dirbame ir kuriame dėl tokių pat, kaip ir mes patys – smalsių ir nepailstančių tyrinėti naujų horizontų.

Nuo istorijų mažiesiems klausytojams iki nuostabiojo mokslo leidinių, skanių minčių pripildytų kulinarinių knygų, meno, mados ar architektūros įkvėpimų, kelionių prie jūros, į mišką ir pievą, pieštuku „užrašytų“ istorijų, eiliuotų puslapių ar minčių, vedančių į save ir sąmoningesnį gyvenimą.

Pripildykime kalėdinį laiką tylos ir istorijų.