More selected projects

 

Naujos tylos

Šią žiemą dirbame net su keletu knygų projektų, apie kuriuos nekantraujame papasakoti.

Pirmosiomis Naujųjų metų savaitėmis knygynuose pasirodys knyga „Aromaterapija vaikams“, kurią parašė Valerie Ann Worwood – viena žinomiausių klinikinės aromaterapijos lyderių pasaulyje, alternatyviosios medicinos gydytoja. Savo patirtimi eterinių aliejų pritaikymo klinikiniame gydyme autorė dalijasi visame pasaulyje vykstančiuose mokymuose bei studijose. Džiaugiamės, galėdami lietuviškai išleisti šios pasaulyje pripažintos ir vertinamos autorės knygą. Lietuvišką leidimą norime pripildyti natūralumu ne tik tekste, bet ir jo paraštėse, todėl iliustracijoms pasirinkome tikras Lietuvos pievose augančias aromaterapijoje naudojamas žoleles. Visą vasarą rinkome ir išdžiovinome jas tarp vaikiškų pasakų knygų puslapių tikėdami, kad taip jos spinduliuos dar daugiau vaikams skirtos ypatingos energijos. Neabejojame – skaitydami pajusite gydančią Lietuvos pievų galią. Kvapni eterinių aliejų magija leis sveikesniems ir energingesniems pasitikti pavasarį.

Paskutinėmis žiemos dienomis pasirodys geriausiu restoranu Lietuvoje tituluojamo „Sweet Root“ (pagal tarptautinį restoranų reitingą „White Guide 2017“) knyga „Proud of Lithuania: A Fairy Tale by Sweet Root“. Tikime, kad ši knyga leis pajusti Lietuvos gamtos ir sezonų grožį, susipažinti su nepelnytai pamirštais vietiniais ingredientais ir šios nuostabios pasakos apie Lietuvą herojais – ūkininkais, smulkiaisiais gamintojais. Neabejojame, kad knyga leis naujai pažiūrėti į mūsų krašto virtuvę ir tradicijas.

Kartu su tirpstančiu pavasario sniegu ir pirmaisiais daigais, planuojame išleisti Ievos Šidlaitės knygą apie natūralų rauginimą. Ieva yra kultūros istorijos magistrantė, po studijų triukšmingame Vilniuje pabėgusi gyventi į miškų apsuptą vienkiemį Neries regioniniame parke, vadinamąjį Slėnį. Čia iš miesto šurmulio ji išnėrė į visai kitokią kasdienybę: rūko apgaubtas pievas, gyvybės pilnus miškus ir iššūkių kupiną, visiškai naują virtuvę. Įkvėpta gamtos, autorė pradėjo domėtis valgomaisiais laukiniais augalais ir tikro maisto gamyba. Iš pradžių savo žinias taikė gamindama šeimai, bet ilgainiui Ieva sukaupė pakankamai patirties, kad galėtų ja pasidalyti su kitais. Dabar apie tradicinę virtuvę, fermentaciją, rauginimą ir valgomuosius laukinius augalus Ieva ne tik rašo straipsnius, bet savo patiekalais vaišina Slėnyje esančių svečių namų lankytojus, organizuoja mokymus ir rengia kasmetinius vasaros seminarus.

Džiaugiamės pradėję dirbti ir su Rasa Mažioniene, kurios praktine patirtimi paremtų įžvalgų knyga apie kūno psichoterapiją pasirodys 2017 metų pabaigoje. Žinome, kad ši knyga leis geriau suprasti savo kūną ir jo siunčiamus signalus. Galbūt kai ką ji įkvėps pokyčiams, išgydys įsisenėjusias ligas ar padės išvengti naujų negalavimų. Skaitydami šią knygą suprasite, kiek daug mes galime padaryti patys, kad būtume sveiki, energingi ir laimingi.

Planuose dėliojamės ir naujus pilnavertės mitybos leidimus, bei antros išsamesnės knygos apie aromaterapiją publikavimą. Mintyse turime ir daug kitų projektų, idėjų, apie kuriuos būtinai papasakosime, kai tik jie įgaus konkretesnę formą.