More selected projects

 

Proud of the team

„Kai 2016 metų rudenį restoranas „Sweet Root“ kartu su leidykla „Dvi Tylos“ papasakojo apie „Proud of Lithuania“ knygos idėją, juokais susitarėm, jog reikia su šitu projektu paskubėti - kad spėtume iki Vasario mėnesio D&AD pridavimų ir tai būtų super-didelė motyvacija visai komandai mega-pasistengti. Tai aišku, kad nespėjom - projektas išsitęsė dar metus į priekį! Bet spėjom šiemet ir, sunku patikėti, bet planas pavyko! Turim D&AD svajonių pieštuką“, - įspūdžiais dalinosi Miglė Rudaitytė, „Boy Creative Studio“ įkūrėja, dirbusi prie knygos „Proud of Lithuania. A Fairy Tale by Sweet Root“ dizaino, važiuodama į Londoną atsiimti pirmojo apdovanojimo šiai knygai. Po šio apdovanojimo sekė dar keli įvertinimai tarptautiniuose ir Lietuvos konkursuose, tad nutarėme pasidalinti sąrašu visų pergalių, kurias gavo knyga. Norime didžiuotis ne tik Lietuva, bet ir kiekvienu komandos pasiekimu bei įvertinimu.

Lietuvoje:

Knygos meno konkurse, kurį organizuoja LR Kultūros ministerija, knygai „Proud of Lithuania. A Fairy Tale by Sweet Root“ buvo suteiktas diplomas už žanro ribų išplėtimą.

ADrenalinas: svarbiausiame Lietuvos reklamos ir dizaino konkurse, knyga gavo bronzinę strėlę kategorijoje „Geriausio dizaino sprendimai. Įvairūs“. Plačiau skaityti čia.

Geras Dizainas: knyga neliko nepastebėta ir „Gero dizaino“ konkurse bei užėmė I-ą vietą už dizainą leidinio kategorijoje. Plačiau skaityti čia.

Užsienyje:

D&AD konkurse Londone įteiktas medinis pieštukas „Book Design“ kategorijoje. Plačiau skaityti čia.

ADC Awards: kasmetiniuose ADC apdovanojimuose Niujorke knyga gavo „Merit“ įvertinimą „Book design“ kategorijoje. Plačiau skaityti čia.

Communication Arts 2018 Design Competition - laimėtojas. Įvairių kategorijų nugalėtojų sąrašas paaiškės rudenį.

Apie knygą rašė:

Džiaugiamės, kad knygą pastebi ir tūkstantines auditorijas turintys tarptautiniai portalai bei leidiniai: CommartsDesignbote, Mindsparklemag.

Kur dabar keliauja knyga?

Švedija, Danija, Estija, Islandija, Prancūzija, Vokietija, JAV, Australija, Italija, Lenkija, Latvija, Kanada, Kinija - tai tik dalis šalių, į kurias jau iškeliavo knyga „Proud of Lithuania. A Fairy Tale by Sweet Root“. Kaip dovana verslo partneriams užsienyje, lauktuvės už devynių jūrų gyvenantiems giminaičiams, draugams. Tačiau užvis smagiausia, kai šią knygą atranda maisto kultūra besidomintys, atviri ir naujų pasaulio skonių ieškantys žmonės, iki šiol nedaug girdėję apie Lietuvą.

Ačiū visai komandai, kad kartu pasiekėme tai, kas atrodė neįmanoma!