More selected projects

 

Susipažinkime

Viskas vyko palengva. Metai iš metų gyvendami dideliame mieste pajutome, kaip įtemptoje rutinoje prapuola poilsis, ramybė, natūralumas. Pabėgimo strategijų ieškojome knygose. Skaitydami atradome bendraminčių, įkvėpusių pokyčiams ir naujiems projektams. Nedrąsiai išleidome pirmąsias knygas apie pilnavertę mitybą. Vėliau pievų apsuptyje stebint pirmų savo distiliuotų žolelių hidrolatų lašus, nusprendėme išleisti dar vieną knygą – šįkart apie aromaterapiją vaikams. Nutarėme ir toliau kalbėti apie viską, kas mums rūpi: tikrumu kvepiantį gyvenimą, sveikesnę mitybą, sąmoningesnį vartojimą, tvirtu ryšiu paremtą vaikų auklėjimą – tai, kas padeda pristabdyti bėgantį gyvenimo tempą, gyventi sveikiau, natūraliau, atsakingiau prieš save ir aplinką, tačiau tuo pat metu leistų miesto žmogui išlikti savimi.

Dirbame su užsienio ir Lietuvos autorių projektais – kalbiname bendraminčius ir inicijuojame jų knygų rašymą, procese dalyvaudami nuo pirmo sakinio. Estetika mums svarbi ne mažiau už turinį: savo leidinius norėsime vienyti patraukliu dizainu, ieškosime netikėtų leidybos sprendimų, kurie leis knygos gyvenimą pratęsti už puslapių ribų. Norisi, kad ilgainiui leidžiamos knygos išeitų iš standartinės leidybos sampratos, pasipildytų naujais, kitokiais sprendimais ir idėjomis.

Idėjų turime daug. Norime inicijuoti renginius, kelti diskusijas ir prisidėti kurdami mažus, bet reikšmingus pokyčius. Kitaip tariant, neapriboti leidyklos vien tik knygomis. Nebijome pasvajoti apie tai, kad ateityje „Dvi Tylos“ galėtų tapti didele platforma prasmingoms iniciatyvoms. Šia kryptimi ir stengsimės judėti.