More selected projects

 

Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2“ yra sensacingojo „New York Times“ bestselerio, surinkusio daugiausia lėšų per visą sutelktinio finansavimo platformos istoriją, tęsinys. Autorės Francesca Cavallo ir Elena Favilli kviečia jus ir jūsų vaikus į transformuojančią kelionę, prieš miegą sekdamos 100 naujų istorijų apie išskirtines moteris nuo Nefertitės iki Bejoncės.

Unikaliu stiliumi papasakotos biografijos knygoje „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2“ virsta pasakomis, kurios kelia nuostabą ir sužadina smalsumą – perskaičius apie kiekvieną veikėją norisi sužinoti daugiau.

Francesca Cavallo ir Elena Favilli yra „New York Times“ geriausiai parduodamų knygų autorės, kurių kūriniai išversti į daugiau nei keturiasdešimt kalbų. Jos užaugo Italijoje ir yra įsteigusios medijų bendrovę „Timbuktu“.

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2“ džiugina naujais grafinio dizaino sprendimais, aiškinamuoju žodynėliu ir 100 neįtikimų naujų portretų, kuriuos sukūrė geriausios mūsų laikų dailininkės.

Autorės: Franceska Cavallo, Elena Favilli
Leidėjas: Dvi Tylos
Metai: 2018
Puslapiai: 224
ISBN: 9786098232011
Formatas: 17 x 24 x 2,4 cm, kieti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėja: Mila Monk
Redaktorė: Jurgita Jačėnaitė
Maketas: Jurgita Juodytė

Ką apie knygą sako Lietuvos ir pasaulio skaitytojai:

„ŠI NUOSTABI KNYGA PARODO MERGAITĖMS, KAD JOS GALI TAPTI KUO TIK PANORĖJUSIOS.“

Melinda Gates

 

„SVARBI KNYGA NE TIK MERGAITĖMS, BET IR BERNIUKAMS. VAIKAMS, KURIE SKAITYS ŠIAS ISTORIJAS PRIEŠ MIEGĄ, UŽTIKRINTOS DIDELĖS IR ĮKVEPIANČIOS SVAJONĖS.”

Fiona Noble
„The Guardian“

 

„ANTIPRINCESIŠKA KNYGA, MOKANTI MERGAITES MAIŠTAUTI.”

Georgina Rannard
„BBC News“